CENTRUM Obchody a služby AKTUALITY DOSTUPNOSŤ OTVARACIE-HODINY INTERAKTÍVNA MAPA PARKOVANIE KONTAKT

easyPack24

Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok
0:00 - 0:00
Sobota - Nedeľa
0:00 - 0:00
Telefón -
Web www.easypack24.sk

Balíkomaty easyPack 24/7 sú systémom poštových schránok, ktoré slúžia na vyzdvihovanie balíkov 24 hodín denne počas 7 dní v týždni. Ak nakupujete cez internet - po objednávke zásielky do balíkomatu - dostanete SMS a e-mail s kódom odberu. Aby ste si mohli vyzdvihnúť zásielku, stačí na balíkomate zadať telefónne číslo Vášho mobilu a zaslaný kód odberu a schránka s očakávanou zásielkou sa otvorí. Počas 2 pracovných dní od chvíle odoslania balíka bude zásielka doručená do balíkomatu. Vyzdvihnutie balíka je možné v ľubovoľnom čase počas dňa i noci.

Ak si klient nevyzdvihne zásielku počas 3 dní, bude presunutá na najbližšie obchodné miesto. O adrese, kde bude balík čakať na vyzdvihnuie bude klient informovaný cez SMS a e-mailom. V prípade nevyzdvihnutia zásielky počas 14 dní od chvíle jej doručenia do balíkomatu, obchodné miesto vráti zásielku odosielateľovi na jeho náklady, za poplatok, ktorý je potrebný na odoslanie zásielky.

KONTAKT

Obchodné centrum CUBICON
Staré grunty 24
841 04 Bratislava

vip@cubicon.sk
FACEBOOK

Staň sa našim fanúšikom

NEWSLETTER


© 2016 CUBICON. All rights reserved.    |    Kontakt    |    Mapa stránok    |    Ochrana osobných údajov    |    Created by SOYAMEDIA