CENTRUM Obchody a služby AKTUALITY DOSTUPNOSŤ OTVARACIE-HODINY INTERAKTÍVNA MAPA PARKOVANIE KONTAKT

ELNINO.SK

Sekcia B3zobraziť na mape
Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok
10:00 - 20:00
Sobota - Nedeľa
10:00 - 20:00
Telefón 02/44251792
Web www.parfemy-elnino.sk

Považujete sa za človeka, ktorý by sa dal nazvať parfumovým gurmánom? Milujete značkové parfumy, oceníte veľký výber a obchody, kde neustále prebiehajú zaujímavé akcie, sú Vašim najobľúbenejším rajónom?  Elnino.sk – najkvalitnejšia parfuméria – je tým správnym miestom.

Náš ochotný personál je pripravený previesť Vás voňavým svetom a predstaviť Vám parfumy svetových značiek. Nájdete u nás značky ako Calvin Klein, Burberry, Gucci, Hugo Boss, Chanel, Lacoste, Chloe, Versace a mnoho ďalších.

Exkluzívny tovar, horúce novinky... k tomu všetkému sa môžete dostať medzi prvými zákazníkmi a samozrejmosťou sú skvelé ceny.

Že už presne poznáte svoj vkus, túžby a chcete si parfum vopred objednať? Žiadny problém. Zadajte svoju objednávku online a do 24 hodín pre Vás nachystáme balíček, ktorý si len prídete vyzdvihnúť. Žiadne poštovné neplatíte, zastavíte sa u nás po ceste.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

KONTAKT

Obchodné centrum CUBICON
Staré grunty 24
841 04 Bratislava

vip@cubicon.sk
FACEBOOK

Staň sa našim fanúšikom

NEWSLETTER


© 2016 CUBICON. All rights reserved.    |    Kontakt    |    Mapa stránok    |    Ochrana osobných údajov    |    Created by SOYAMEDIA