CENTRUM Obchody a služby AKTUALITY DOSTUPNOSŤ OTVARACIE-HODINY INTERAKTÍVNA MAPA PARKOVANIE KONTAKT

Hamilton Fitness Club

Sekcia C1zobraziť na mape
Otváracie hodiny
Pondelok - Štvrtok
6:00 - 22:00
Piatok
6:00 - 21:00
Sobota - Nedeľa
8:00 - 21:00
Telefón 0948 69 79 89
Web www.hamiltonclub.sk

Hľadáte klubové fitness zariadenie, v ktorom sa spája kvalitná služba, pekný, luxusný a útulný priestor? Necítite sa vo veľkých, neosobných priestoroch príjemne? Nechcete byť len ďalším číslom v databáze klientov? Chcete byť členom komunity, ktorá vás pozná a vy poznáte ju?

Vyhľadávate aktívny pohyb, záleží vám na svojom zdraví i zovňajšku, záleží vám na kvalite vášho života? Hľadáte športové zariadenie najvyššej kvality, široký výber posilňovacích strojov a cardia, širokú ponuku skupinových cvičení, novinky vo svete fitness , cvičenia a tréningových postupov?

Zabudnite na megalomanské projekty, cíťte sa pohodlne a útulne v okruhu známych, priateľov a ľudí, ktorí majú podobné záujmy a ciele ako vy.

Hľadáte milý a ústretový personál, ktorý po odbornej, ľudskej, ale hlavne klientskej stránke bude spĺňať a napĺňať vaše ciele a požiadavky, ktorý vám vždy pomôže a poradí?

Takéto miesto naozaj existuje. Volá sa Hamilton Fitness Club.

KONTAKT

Obchodné centrum CUBICON
Staré grunty 24
841 04 Bratislava

vip@cubicon.sk
FACEBOOK

Staň sa našim fanúšikom

NEWSLETTER


© 2016 CUBICON. All rights reserved.    |    Kontakt    |    Mapa stránok    |    Ochrana osobných údajov    |    Created by SOYAMEDIA