CENTRUM Obchody a služby AKTUALITY DOSTUPNOSŤ OTVARACIE-HODINY INTERAKTÍVNA MAPA PARKOVANIE KONTAKT

River Woods

Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok
10:00 - 20:00
Sobota - Nedeľa
10:00 - 20:00
Telefón -
Web https://www.facebook.com/River-Woods-Cubicon-1518359381802567/

Vysoká kvalita, luxusný materiál a dostupná cena. To všetko v sebe spája módna značka River Woods, ktorá na Slovensku otvorila svoj prvý obchod! V Bratislave v nákupnom centre Cubicon jej slávnostné uvedenie prišli podporiť aj známe osobnosti.

River Woods vznikla v Belgicku v roku 1996 a od tých čias expanduje do celého sveta. V samotnom Belgicku má otvorených 30 obchodov, ďalších 60 prevádzok má umiestnených po celom svete. V súčasnosti River Woods rozširuje svoje pôsobenie do strednej a východnej Európy, obchody má v Moskve, v čínskom Šanghaji, Taiwane a takisto aj vo Francúzsku, Holandsku, Nemecku, Luxembursku, či v Rakúsku.

Zdrojom inšpirácie pre vytvorenie módy River Woods bol americký životný štýl. Ten sa postupne od športovej módy premenil do značky ponúkajúcej elegantnú, ležérnu a mestskú kolekciu pre ženy a mužov vo veku od 30 do 50 rokov. Základnými farbami sú burgundská a tmavomodrá, prevláda i šedá a hnedá,  ale ponúka aj iné farebné kombinácie.

KONTAKT

Obchodné centrum CUBICON
Staré grunty 24
841 04 Bratislava

vip@cubicon.sk
FACEBOOK

Staň sa našim fanúšikom

NEWSLETTER


© 2016 CUBICON. All rights reserved.    |    Kontakt    |    Mapa stránok    |    Ochrana osobných údajov    |    Created by SOYAMEDIA