CENTRUM Obchody a služby AKTUALITY DOSTUPNOSŤ OTVARACIE-HODINY INTERAKTÍVNA MAPA PARKOVANIE KONTAKT

Scents

Sekcia zobraziť na mape
Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok
10:00 - 20:00
Sobota - Nedeľa
10:00 - 20:00
Telefón -
Web https://www.facebook.com/Scents-Cubicon-1554412524852954/?fref=ts

Naša predajňa sa sústreďuje na predaj interiérových vôní a bytových doplnkov dvoch svetových značiek. Jednou z nich je Millefiori Milano. Vznikla začiatkom deväťdesiatych rokov. Pomerne dlhú dobu sa zaoberala výrobou exkluzívnych dizajnových sviečok, v roku 2004 spustila produkciu interiérových vôní vo forme sviečok a následne vo forme difuzérov. Millefiori Milano pri svojich výrobkov kladie veľký dôraz nielen na dizajnové spracovanie difuzérov, ale aj na kvalitu a nezávadnosť surovín používaných na výrobu vonných esencií, ktoré sú pôvodom vždy z Talianska alebo Francúzska, a vždy v najvyššej možnej kvalite, ktorá zodpovedá všetkým normám Európskej únie.
Značka Light & Living - Inšpiratívne bytové doplnky. Spoločnosť bola založená pred vyše 40 rokmi v Noordwijk, v Holandsku. Výroba exkluzívnych svietnikov rôznych tvarov, farieb a veľkostí pre širokú škálu zákazníkov.

KONTAKT

Obchodné centrum CUBICON
Staré grunty 24
841 04 Bratislava

vip@cubicon.sk
FACEBOOK

Staň sa našim fanúšikom

NEWSLETTER


© 2016 CUBICON. All rights reserved.    |    Kontakt    |    Mapa stránok    |    Ochrana osobných údajov    |    Created by SOYAMEDIA