CENTRUM Obchody a služby AKTUALITY DOSTUPNOSŤ OTVARACIE-HODINY INTERAKTÍVNA MAPA PARKOVANIE KONTAKT

Starý otec

Sekcia A8zobraziť na mape
Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok
9:00 - 20:00
Sobota - Nedeľa
9:00 - 20:00
Telefón 0907 825 842
Web www.staryotec.sk

Predajňa Starý Otec ponúka svojim zákazníkom vybrané špeciality čisto slovenského pôvodu. U nás si môžete kúpiť skvelé údené stehno, údené karé, vynikajúce klobásky, tlačenku, jaterničky, krvavničky. Určite nesklameme ani milovníkov syrov ponukou či už čerstvých alebo údených syrov a špecialitami z kravského a ovčieho mlieka – 100% nepasterizovaná ovčia bryndza či tvaroh patria medzi klasiku slovenskej gastronómie. Nájdete tu však aj na prvý pohľad netradičné výrobky, napríklad ovčí jogurt. Ponuku dotvárajú medy, džemy, 100% ovocné šťavy, domáce cestoviny a mnoho ďalších výborných potravín.

Samotná filozofia Starého Otca je založená na dvoch základných pilieroch: čo najvernejšie zachovávať tradičné receptúry a postupy, čoho výsledkom je kvalita produktov – všetky produkty sú vyrobené z kvalitných surovín (napr. šunka obsahuje len stehno a soľ), nepoužívame žiadne náhrady a zásadne žiadne zdraviu škodlivé prísady. Druhým pilierom je hrdosť k tejto krajine – výrobky, ktoré nájdete u Starého Otca sú zo slovenských surovín a od slovenských výrobcov.

 

KONTAKT

Obchodné centrum CUBICON
Staré grunty 24
841 04 Bratislava

vip@cubicon.sk
FACEBOOK

Staň sa našim fanúšikom

NEWSLETTER


© 2016 CUBICON. All rights reserved.    |    Kontakt    |    Mapa stránok    |    Ochrana osobných údajov    |    Created by SOYAMEDIA