CENTRUM Obchody a služby AKTUALITY DOSTUPNOSŤ OTVARACIE-HODINY INTERAKTÍVNA MAPA PARKOVANIE KONTAKT

TALIANKA

Sekcia B15zobraziť na mape
Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok
10:00 - 20:00
Sobota - Nedeľa
10:00 - 20:00
Telefón -
Web https://www.facebook.com/pages/Talianka-Trnava/225718984158182?fref=ts

Talianska móda je dynamickou módou, je v neustálom pohybe a zachytáva v sebe glamour a štýl, po ktorom túži každá žena. Duch značky je ženský, čerstvý a kreatívny. TALIANKA  je zobrazená diamantom ktorý stelesňuje krásu, luxus a kvalitu a taká je presne móda v butikoch TALIANKA!

TALIANKA je známa pre svoj taliansky styling, prvotriedny imidž a okúzľujúce kolekcie od prvotriednych talianskych značiek. V TALIANKE nájdete eleganciu spojenú s rafinovanosťou, u nás sa môžete obliecť od hlavy po päty keďže ponúkame oblečenie obuv aj doplnky!V našich butikoch sa stretnete s individuálnym prístupom k našim klientkám a je pre nás poslaním dodať každej z nich pocit jedinečnosti, príťažlivosti a istotu sto percentnej starostlivosti.

Prvý butik TALIANKA bol otvorený v Trnave a pre veľký úspech bol v marci tohto roku otvorený druhý v Bratislavskom nákupnom centre CUBICON.

Naše nadšenie a vášeň pre štýl a kvalitné oblečenie je to čo nás ženie vpred! Teší nás pocit, keď žena u nás podčiarkne svoju vnútornú a vonkajšiu krásu.

KONTAKT

Obchodné centrum CUBICON
Staré grunty 24
841 04 Bratislava

vip@cubicon.sk
FACEBOOK

Staň sa našim fanúšikom

NEWSLETTER


© 2016 CUBICON. All rights reserved.    |    Kontakt    |    Mapa stránok    |    Ochrana osobných údajov    |    Created by SOYAMEDIA