CENTRUM Obchody a služby AKTUALITY DOSTUPNOSŤ OTVARACIE-HODINY INTERAKTÍVNA MAPA PARKOVANIE KONTAKT

Xoxo BODY & MIND

Sekcia zobraziť na mape
Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok
8:00 - 21:30
Sobota - Nedeľa
8:00 - 20:00
Telefón 0911 804 123
Web www.cubicon.xoxo.sk, mail: cubicon@xoxo.sk

Xoxo BODY & MIND

Personal Transformation Center

Váš vzhľad je oslavou životného štýlu, Vaších vášní a názorov. Xoxo BODY & MIND je 1. holistické centrum zamerané na pestovanie celkového vzhľadu. Pod jednou strechou ponúka služby v starostlivosti o vlasy, ruky, nohy, pokožku celého tela a pleťové ošetrenia vrátanie výplňových materiálov, odobrné konzultácie zamerané na osobný štýl, či transformáciu vzhľadu.

Ako 1. holistické a transformačné centrum ponúkame praktické znalosti a zručnosti nadobudnuté za 10 rokov pôsobenia na trhu s holistickou teóriou celostnosti.Základom našich služieb je dôkladná konzultácia. Naším cieľom je vzhľad, ktorý ako komunikačný nástroj musí byť v súlade s individualitou a životným štýlom každého nášho klienta. Náš prísľub je harmonický zovňajšok, v ktorom sa klient cíti komfortne a "vo svojej koži".

Doslova sa o Vás postaráme od hlavy až po špičky na nohách. Odporučíme Vám potrebných odborníkov v odbore zdravia, výživy, vzdelávania, či osobného rastu k dosiahnutiu absolútnej harmónie.

KONTAKT

Obchodné centrum CUBICON
Staré grunty 24
841 04 Bratislava

vip@cubicon.sk
FACEBOOK

Staň sa našim fanúšikom

NEWSLETTER


© 2016 CUBICON. All rights reserved.    |    Kontakt    |    Mapa stránok    |    Ochrana osobných údajov    |    Created by SOYAMEDIA